Lukujärjestys

Syyskauden ilmoittautuminen on nyt auki, tule mukaan loppukaudeksi viikko- tai kuukausihinnalla. Mobiilikäyttäjä: avaa koko sivun näkymä kääntämällä puhelin sivuttain

Syyskausi alkaa:
17.8. kisaryhmät
24.8. tanssikoulun tunnit

Lapset 0-9v
Lapset ja nuoret 10-15v
Nuoret ja aikuiset 16+
Aikuiset 18+
Ikärajat ovat suuntaa antavia suosituksia. Autamme mielellämme sopivan tunnin valitsemisessa!

Maanantai

Iso sali

Pikkusali

Yläsali

15.30-16.15

Dancefina KIDS
Josephina

15.00-16.00

Soolot vapaavuoro

16.15-17.15

Jumps & Turns keskitaso  Josephina

17.15-18.15

Jumps & Turns jatkotaso  Josephina

17.15-18.15

Contemporary keskitaso 10+
Emmi

17.00-18.00

Discodance alkeet ja kt 8-13v
WaWE

18.15-19.15

Contemporary jatkotaso 14+ Emmi

18.15-19.00

Pre juniors pienryhmä  Elisa

18.00-19.00

Dancehall alkeet
EVE

19.00-20.00

Varattu

19.00-20.00

Dancehall Queenstyle alkeet 16+
EVE

20.15-21.15 Teostunti / Josephina 20.00-21.00 Varattu 20.00-21.00 Dancehall Queenstyle jatkotaso 16+
EVE

Tiistai

Iso sali

Pikkusali

Yläsali

15.30-16.30

Kids  Josephina

15.30-16.30

Baletti alkeet 8+  Dany

15.30-16.30

Soolot vapaavuoro

16.30-17.30

Pre-Elite  Josephina

16.30-17.30

Kärkitossut  Dany

16.30-17.30

Nykytanssi alkeet 10+  Russell

17.30-18.30

Barre & kehonhuolto  Russell

17.30-18.30

Baletti keskitaso 10+  Dany

17.30-18.30

Akrobatia alkeet ja jatko 8-14-v Elisa

18.30-20.00

Contemporary Jazz aikuiset Russell

18.30-19.45

Baletti edistyneet 14+  Dany

18.30-19.30

Modern & Jazz Intensiivi  Elisa

19.45-21.00

Jazz-funk jatkotaso 15+ Elisa

19.45-21.00

Aikuisbaletti  Dany

Keskiviikko

Iso sali

Pikkusali

Yläsali

15.30-16.30

Teostunti  JC

15.30-16.30

Showtanssi alkeet 8-11v

16.30-17.30

Teostunti  JC

16.30-17.30

Contemporary Modern keskitaso 10+  Elisa

17.00-18.00

Commercial jatkotaso Emmi

17.30-18.45

Barre keskitaso 10+  Russell

17.30-18.45

Contemporary Modern jatkotaso 14+  Elisa

18.00-19.00

Show 30+ / Emmi

18.45-20.00

Barre jatkotaso 14+ / Russell

19.00-20.00

Varattu

19.00-20.00

Dancefina TEENS  Elisa

20.00-21.15

Modern & Contemporary jatkotaso 16+ Elisa & Emmi

20.00-21.00

Varattu

20.00-21.15

Modern & Jazz aikuiset   Russell

Torstai

Iso sali

Pikkusali

Yläsali

15.30-16.30

Kids pr  Josephina

15.30-16.30

Baletti alkeet
Dany

16.30-17.30

Juniors pr  Josephina

16.30-17.45

Baletti keskitaso 10+
Dany

16.00-17.00

Showjazz alkeet 7-9v / MINIKIDS Julia

17.45-19.15

Teostunti Josephina

17.45-19.15

Baletti edistyneet 14+
Dany

17.00-17.45

Showjazz alkeet / 4-6v Julia

19.15-20.30 Lyrical Jazz jatkotaso 14+
Emmi

19.30-20.30

BOOTY alkeet 16+  Rosina

17.45-18.45

Pre-juniors muodostelma
Emmi

20.30-21.30

BOOTY jatko 16+
Rosina

Perjantai

Iso sali

Pikkusali

15.30-16.30

Kids  Josephina

15.30-16.30

Hiphop alkeisjatko 10-14-v

16.30-17.30

Pre Juniors muodostelma  Josephina

16.30-17.30

Modern & Contemporary jatkotaso 14+
Russell

17.30-19.00

Juniors  Josephina

17.30-18.30

Barre keskitaso 12+
Russell

19.00-20.30

Teostunti  Josephina

18.30-19.30

Dance Mix / Fusion aikuiset  Russell

Lauantai

Iso sali

Pikkusali

9.00-10.00 Kisaryhmät

12.00-12.30

Lapsi & Vanhempi 1-5v / Julia

10.00-11.00 Kisaryhmät

12.30-13.00

Seikkailu-jumppa 3-5v / Julia

11.00-12.00 Kisaryhmät

13.00-13.45

Show ja Disco alkeet 5-8v / Julia

13.30-15.00 12.9. alkaen Baletti kt / Stanislav & Anastasia

13.45-14.30

Tanssi ja akrobatia 7+ / Julia

15.00-16.30 12.9. alkaen Baletti jatko ed / Stanislav & Anastasia

14.30-15.15

Poikien tempputanssi / Julia

16.30-17.30 Yksityistunti/ Stanislav & Anastasia 15.15-16.15 Discodance alkeet ja kt 8-13v / WaWe

Sunnuntai

Iso sali

Pikkusali

Yläsali

9.00-14.00 Kisaryhmät
14.00-16.00 Aikuisten muodostelma
Elisa & Emmi