Lukujärjestys

LUKUJÄRJESTYS SYKSY 2021

Lapset 0-9v
Lapset ja nuoret 10-15v
Nuoret ja aikuiset 16+
Aikuiset 18+

Ikärajat ovat suuntaa antavia suosituksia. Autamme mielellämme sopivan tunnin valitsemisessa! Koko sivun näkymä – käännä mobiililaite sivuttain.

Maanantai

MAAlasaliIso saliYläsali
15.30-16.45Baletti keskitaso 10+/
Anastasia
15.45-16.45Jumps & Turns edistyneet / Josephina17.00-18.00Contemporary keskitaso 10+ / Elisa
16.45-18.15Baletti jatkotaso 14+ /
Anastasia
16.45-18.15Kisaryhmät18.15-19.15Dancehall Queenstyle alkeet / Evaleena
18.15-19.00Modern juniors harrastepienryhmä 10+ / Elisa18.15-19.15Contemporary & Modern
jatkotaso / Emmi
19.15-20.15Dancehall avoin taso / Evaleena
19.15-20.15Aikuisten 16+ pienryhmä20.15-21.15Dancehall Queenstyle jatko / Evaleena

Tiistai

TIAlasaliIso saliYläsali
15.30-17.00Baletti keskitaso 10+ / Dany16.00-17.00Modern Kids alkeet ja keskitaso 9-12v
17.00-18.30Baletti jatkotaso 14+ / Dany17.15-18.15Jazz Funk keskitaso 10+ / Elisa17.30-18.30Barre & kehonhuolto / Russell
18.30-20.00Contemporary jazz aikuiset 20+ / Russell18.30-19.30Jazz Funk jatkotaso 15+ / Elisa
20.00-21.00Esiintyvä ryhmä Contemporary aikuiset / Russell

Keskiviikko

KEAlasaliIso saliYläsali
16.30-17.30Jumps & Turns, kehonhuolto / Iina16.00-17.30Dancefina Juniors / Josephina16.30-17.30Dancefina Pre juniors / Elisa
17.30-18.30Nykybaletti nuoret ja aikuiset / Iina17.30-19.00Dancefina Youth Company & Elite / Josephina17.30-18.30Jazz kt & jatko / Russell
19.00-21.00Varattu19.30-20.45Contemporary & Modern jatkotaso 15+ / Elisa & Emmi18.30-19.30Modern kt & jatko aikuiset/ Russell
19.30-20.30BOOTY Rosina

Torstai

ToIso saliPikkusaliYläsali
15.45-17.15Pre Elite Nyky / Josephina15.45-17.15Baletti keskitaso 10+/ Dany16.00-17.00Showjazz
4-6v
17.30-19.00Pre Elite Show / Josephina17.15-18.45Bal jatkotaso 14+ / Dany17.00-18.00Showjazz
7-9v
19.00-20.00Lyrical jazz 14+ / Emmi18.45-19.45Varattu18.00-19.00Pre juniors / Emmi
20.00-21.00Commercial jatko 15+/ Emmi19.00-20.00Aikuisbaletti / Dany

Perjantai

Alasali
16.30-17.30 Contemporary & Modern jatkotaso 14+ / Russell
17.30-18.30 Barre & tekniikka / Russell
18.30-19.30 Contemporary jazz + Dance Mix aikuiset / Russell

PEAlasali
15.30-16.30Dancefina Kids
16.30-18.00Dancefina Juniors
18.00-19.30Dancefina Youth Company & Elite

Lauantai

LAAlasaliYläsali
10.00-12.00Kisaryhmät
12.00-15.00Kisaryhmät
15.00-16.30Kisaryhmät
ballet, girls, feet